Síň slávy

Vítězové jednotlivých ročníků HBH.

Hlavní závod – muži 10 km

 

Rok Jméno a příjmení Čas
1972 František Hruška, Sn.Liberec  34:38,4
1973 Petr Havel, Slávia Praha  34:07,7
1974 Josef Zahrádka, Sn.Liberec  34:30,2
1975 Václav Bulva, Liaz  33:32,5
1976 Václav Bulva, Liaz  32:32,0
1977 Ladislav Řezáč, Liaz  32:11,6
1978 Václav Bulva, Liaz  33:49,0
1979 Petr Havel, Slávia Praha  33:17,0
1980 závod se nekonal
1981 Petr Havel, Slavia Praha IPS 32:19,6
1982 Petr Havel, Slavia Praha IPS 32:46,0
1983 Miroslav Bauckmann, CHZ Litvínov 33:12,0
1984 Jaroslav Jůna, Slovan Liberec 34:04,3
1985 Jaroslav Jůna, Slovan Liberec 34:00,0
1986 Ján Bičian, Liaz 32:52,0
1987 Ján Bičian, Liaz 35:37,0
1988 Ján Bičian, Liaz 33:12,0
1989 Milan Pešava, Liaz 31:30,0
1990 Jan Pešava, Liaz 32:00,5
1991 Stanislav Syřiště, Liaz 33:57,6
1992 Jan Pešava, Liaz 31:50,0
1993 Jan Pešava, Liaz – rekord 31:28,1
1994 Stanislav Syřiště, Liaz 33:38,0
1995 Martin Fořt, Liaz 32:10,5
1996 Jan Pešava, Liaz 31:31,2
1997 Milan Krajč, Liaz 34:30,5
1998 Milan Krajč, Liaz 34:34,8
1999 J.Pešava, Dukla P. 32:11,2
2000 Radek Adamičko, ACTurnov 32:49,7
2001 Radek Adamičko, ACTurnov 35:44,3
2002 Radek Adamičko, ACTurnov 35:01,0
2003 Zdeněk Zoubek, ABK Liberec 35:10,3
2004 Radek Adamičko, AC Turnov
2005 Radek Adamičko, AC Turnov 35:55,4
2006 Vít Pavlišta, Sn. Liberec 36:19,5
2007 Luboš Gaisl, AC Turnov 36:28,0
2008 Jiří Čivrný, Semily 36:08,4
2009 Radek Linhart, Kerda Tým 36:55,8
2010 Vít Pavlišta, Sn. Liberec 36:42,5
2011 Vít Pavlišta, Sn. Liberec 34:38,5
2012 Vít Pavlišta, Sn. Liberec 35:09,0
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Závod mužů – mílařů – 5 km

Rok Jméno a příjmení Čas
1996 Štěpán Chroustovský, Cyklon Jablonec 19:06,4
1997 Milan Krajč, Liaz 17:37,8
1998 Jan Sommer, SG Jablonec n. N. 16:59,1
1999 Tomáš Čapek, Liaz 20:59,0
2000 Michal Balcar, AC Turnov 16:23,4
2001 Vojtěch Chalupka, AC Turnov 17:59,6
2002 Jakub Oma, AC Turnov 17:57,0
2003 Jaromír Dědeček, AC Turnov 17:38,2
2004 Jaromír Dědeček, AC Turnov
2005 David Nerud, Liaz 18:04,7
2006 Kategorie nebyla vypsána
2007 Petr Halama, Alšovice 18:14,3
2008 Petr Halama, Alšovice 19:06,7
2009 Jiří Čivrný 18:14,3
2010 Jiří Čivrný 17:44,7
2011 Lukáš Tassler 18:58,3
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Závod žen – 5 km (* do roku 2001 trať 3 km)

 

Rok Jméno a příjmení Čas
1996 K. Kocumová, Sn. Liberec 12:11,2*
1997 Z. Kocumová, Sn. Liberec 11:43,4*
1998 K. Kocumová, Sn. Liberec 11:59,1*
1999 H. Balatková, SKP Jablonex 11:28,0*
2000 I. Fořtová, Sokol Kokonín 12:06,0*
2001 E. Truksová, Liaz 13:15,0*
2002 J. Dědinová, Liaz 15:43,0
2003 I. Fořtová, Sokol Kolín 21:46,2
2004 H. Erbenová, SKP Jablonex
2005 H. Erbenová, SKP Jablonex 19:56,1
2006 H. Erbenová, SKP Jablonex 19:49,5
2007 Iveta Fořtová, Sokol Kolín 21:39,0
2008 Iveta Fořtová, Sokol Kolín 20:59,8
2009 Iveta Fořtová, Sokol Kolín 21:31,0
2010 H. Erbenová, Nová Ves 19:59,6
2011 H. Erbenová, Nová Ves 18:50,0
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018